Produkty>Na zahradu>Hloubkový ochranný nátěr dřevěných staveb a konstrukcí 1000 ml 2+1 zdarma
Hloubkový ochranný nátěr dřevěných staveb a konstrukcí 1000 ml 2+1 zdarma
Doručení do: 3 pracovních dnů

Hloubkový ochranný nátěr dřevěných staveb a konstrukcí 1000 ml 2+1 zdarma

Hydrofobní nano ochrana dřeva s penetrující složkou vhodná i na ošetřená dřeva olejem nebo lazurou.Tato hloubková hydrofobní ochrana dřeva je vyvinutá především jako ochrana podkladu proti stárnutí, vodě, mechu, plísni a hnilobě. Nosnou složku tvoří teakový olej, který se dostává hluboko do struktury dřeva. Obsažené nano částice polymeru vytvoří na povrchu ultratenkou paropropustnou vrstvu, která má vynikající ochranu proti znečištění, skvrnám,  nečistotám, vodě i mastnotě. Tato ochranná vrstva má navíc samočisticí účinek, znemožňuje růstu mechu, plísním, řasám a vytváří tak velmi hygienický povrch. Dále velmi dobře chrání proti atmosférickým vlivům jako déšť, sníh, mráz, oxidace a UV záření. Má velmi vysokou odolnost proti stárnutí ošetřeného podkladu. Vytvořený film nemění nebo téměř nezmění původní vzhled povrchu. U některých dřevin dochází pouze ke ztmavnutí podkladu jako u jiných penetrací na bázi oleje. Tento hloubkový ochranný nátěr je vhodný pro většinu druhů dřeva a to jak v interiéru tak exteriéru. Má vynikající vlastnosti speciálně pro ochranu hran, drážek, zářezů, aby se zabránilo infiltraci vody a nečistot. Doporučujeme na: podlahová prkna (zvláště kartáčované), dřevěné stavby jako altány, pergoly, přístřešky, dětská hřiště, ploty, terasy, dřevěné fasády, schodiště, zahradní nábytek.    

- Dlouhodobá vynikající hydrofobní ochrana
- Protihnilobní preventivní ochrana dřeva
- Vynikající prevence proti špíně, znečištění a UV
- Vysoká odolnost a životnost ošetřeného dřeva
- Díky retrakci výrazně usnadňuje následné čištění
- Zaručeně bez jedovatých, karcinogenních a toxických látek
- Jednoduchá a snadná aplikace

Jedinou aplikací ochrání proti vodě, znečištění, UV záření, zežloutnutí, hnilobě, usazování vápenatých a minerálních povlaků. Velmi dobře chrání proti působení moči zvířat.  Díky polymerní nanotechnologii ochrana dřeva v údržbě a v soukromém sektoru  výrazně snižuje náklady na následnou údržbu, životnost a čištění formou dlouhotrvající ochrany a tím snížení frekvence následného čistění a nákladů na práci.

Technická data:
Počet vrstev:  1-2
Spotřeba: 25-50m²/L   (dle savosti a způsobu aplikace)
Doba polymerizace: 12 hod.    

Aplikace: Produkt je připraven k přímému použití. Protřepejte! Před aplikací povrch dokonale očistěte od hrubých nečistot a prachu. Ruční aplikace: štětec, váleček, hadr namočený v produktu. Aplikace postřikem: ruční aplikátory, nízkotlakovým stříkáním. Pokud se rozhodnete pro aplikaci postřikovačem (nejlépe s mosaznou tryskou ), pak nanášejte polymer po částech a následně roztírejte utěrkou z mikrovlákna nebo štětcem. Vyhnete se tak nadměrnému množství polymeru na povrchu, delšímu odpařování a schnutí. Aplikujte dvě vrstvy křížem, dle savosti materiálu, mokré do mokrého, tzn. druhou vrstvu těsně před zaschnutím vrstvy první. Tento hloubkový nátěr je velmi vydatný , nenanášejte příliš mnoho produktu. Vzhledem k široké škále povrchů, doporučujeme před vlastní aplikací provést TEST na slučitelnost povrchové úpravy.

Teplotní podmínky při aplikaci: Teplota povrchu pro správnou aplikaci by měla být od 10°C do 30°C. Dále nedoporučujeme aplikaci za vlhkého počasí! Vlhkost může na povrchu vytvořit separační vrstvu, která následně může produkt během polymerizace vytlačit. Doba polymerizace je 12 hodin, po tuto dobu nesmí přijít povrch do styku s vodou.

Tento produkt doposud nebyl ohodnocen

Mohlo by se Vám líbit:

Ochranný nátěr betonu, dlažby a kamene 1000 ml

399,00 Kčvčetně DPH 329,75 Kč bez DPHsklademZobrazit produkt