Produkty>Na zahradu>Ochranný nátěr betonu, dlažby a kamene 1000 ml 2+1 zdarma
Ochranný nátěr betonu, dlažby a kamene 1000 ml 2+1 zdarma
Doručení do: 3 pracovních dnů

Ochranný nátěr betonu, dlažby a kamene 1000 ml 2+1 zdarma

Hydrofobní nano ochrana proti vodě mechu a znečištění.Transparentní vysoce zatížitelná, dlouhotrvající a ZPEVŇUJÍCÍ hydrofobní ochrana s vysokou odolností proti vodě, znečištění, atmosférickým vlivům a UV záření, na plochách jako jsou betonové dlažby, terasy, chodníky, kamenné obklady, zídky, sokly, minerální omítky atp. Tento speciální nátěr na bázi nano částic polymeru trojrozměrnou strukturu zpevnění, ale zároveň nesnižuje páro propustnost povrchu. Ošetřený povrch výrazně zabraňuje tvorbě bílých usazenin a má velmi vysokou odolnost proti stárnutí. Poskytuje efektivní vysoce odolnou ochranu proti mechu, řasám, plísni a houbě. Následná údržba je výrazně levnější a snazší. Vytvořený velmi tenký film umožňuje podkladu dýchat, čímž se tento nátěr liší od běžných ochran. Hydrofobní účinek zároveň brání pronikání vlhkosti do ošetřeného povrchu a chrání jej tak před dalším poškozováním a znečištěním.

Doporučuje se pro materiály: betonová dlažba, betonové dlaždice,  zámková dlažba, betonové stavební prvky jako obrubníky, palisády, schodiště, opěrné zdi a ploty, kamenné stavby, fasády, obklady, sokly.

- Hydrofobní 3D zpevňující membránová ochrana
- Chrání proti UV záření,atmosférickým vlivům a dalším
- Umožňuje povrchu dýchat-prodyšné
- Nezpůsobuje kluzký povrch
- Výrazně zpomaluje,až zastavuje proces stárnutí
- Vynikající prevence proti mechům,řasám a plísním
- bez rozpouštědel,PH 13
- zaručeně bez jedovatých ,karcinogenních a toxických látek

Průměrná spotřeba v závislosti na poréznosti:

- Nízko / středně porézní povrch 25-35 m²/L
- Velmi porézní / vysoce absorpční plochy 10-18m²/L

Aplikace:
Produkt je připraven k použití. Před použitím důkladně promíchejte (protřepejte). Odstraňte volné nečistoty z povrchu (nejlépe tlakovou myčkou). Přípravek se nanáší na čistý, bezprašný a suchý povrch, který nesmí obsahovat silikon !!!.

Nanášejte na povrch stříkáním (ruční aplikátory,nízkotlakovým stříkáním,středotlakým Airless) směrem zdola směrem nahoru,jednu nebo dvě vrstvy (dle savosti ) v 30 min. intervalu tak,aby se dosáhlo plné saturace povrchu přípravkem. Ve většině případů postačí jedna vrstva. Na hladké plochy můžete použít i váleček. Pro následnou polymerizaci produktu je třeba vyčkat alespoň 12 hod. při 20°C/50rh. Po tuto dobu nesmí být povrch vystaven dešti a znečištění. K úplné mineralizaci povrchu dochází po 24 hodinách. Neaplikujte v chladu pod 5°C a větrném počasí, na horkých nebo slunci vystavených površích.                                                                      

Tento produkt doposud nebyl ohodnocen

Mohlo by se Vám líbit:

Hloubkový ochranný nátěr dřevěných staveb a konstrukcí 1000 ml 2+1 zdarma

450,00 Kčvčetně DPH 371,90 Kč bez DPHsklademZobrazit produkt